List do Świętego Mikołaja

kategoria Rozrywkowe

Napisałeś(aś) list do Świętego Mikołaja z listą prezentów, a te pod choinką okazały się zupełnie inne? Byś może dlatego że Święty Mikołaj wcale tych listów nie czyta, ale używa do zupełnie innych celów. Nasza ukryta kamera przyłapała Świętego Mikołaja i stertę listów zapewne od dzieci i wszystkich spragnionych prezentów pod choinką. Jeśli ktoś nie wierzy w Świętego Mikołaja, nigdy go nie widział przekona się do jego istnienia widząc go na tym śmiesznym świątecznym filmiku. A jeśli ktoś inny do tej pory wierzył w Świętego Mikołaja teraz przestanie się łudzić że pod choinką będzie to o co prosił w liście do Mikołaja.

dodany: 22 grudnia 2014 wyświetleń: za: 17 przeciw: 1

Film List do Świętego Mikołaja (id: 1723) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 22 grudnia 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Devil

No tak, biedne małe dzieci czekają zniecierpliwione na swój wymarzony prezent a tu święty mikołaj takim bydlakiem i chamem się okazał. nie ładnie panie święty mikołaju, oj nie ładnie. co na to rudolf ?

dodano: 2014-12-22 18:26:45 przez: host-89-229-65-218.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.65.218
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.