Modelka znikająca podczas pokazu

kategoria Wpadki

Jeden z pokazów mody okazał się całkiem dobrym show z elementami iluzji, po tym jak jedna z modelek podczas pokazu dosłownie zapadła się pod ziemie. Modelka skupiona, przechadzała się po wybiegu po czym znikła zapadając się pod ziemie, a dokładnie mówiąc wpadła pod podest w momencie gdy postanowiła przejść przez szklany podświetlany element podestu.
Scenografia pokazu modu przewidywała podświetlony środek wybiegu wypełniony plastikowym przeźroczystym materiałem przepuszczającym światło, jak się okazało materiał ten nie był na tyle wytrzymały by przejść po nim na druga stronę. Modelka postanowiła skrócić sobie drogę i przejść na drugą stronę wybiegu i wpadła pod podest gdy pleksi pękło.

dodany: 28 grudnia 2015 wyświetleń: za: 12 przeciw: 6

Film Modelka znikająca podczas pokazu (id: 1875) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 grudnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.