Najśmieszniejsze programy treningowe na siłowni

kategoria Sportowe

Okres przedświąteczny a także zaraz po świętach to chyba najpopularniejszy okres na wizytę w siłowni i programy treningowe które mają na celu zredukować poziom tkanki tłuszczowej w naszych organizmach, zalegającej po świątecznych wieczerzach. O ile nasz program treningowy wyznaczony i prowadzony jest przez personalnego trenera to jeszcze nic w tym dziwnego najgorzej jeśli ćwiczenia wymyślam ćwiczący, zwłaszcza gdy nie ma o tym pojęcia. W większości przypadków tak jak na tym filmiku, powstają wtedy bardzo zabawne sytuację czasami wręcz niebezpieczne dla zdrowia ćwiczącego. W internecie śmiesznych filmików z januszami siłowni jest od groma więc ten kolejny nie będzie wielkim zaskoczeniem. Ludzie wchodzący na siłownię często nie mają pojęcia jak korzystać z poszczególnych maszyn a szkoda że nie korzystają z pomocy trenera personalnego który jest do dyspozycji na niemal każdej siłowni lub klubie fitness.

dodany: 15 grudnia 2017 wyświetleń: za: 20 przeciw: 10

Film Najśmieszniejsze programy treningowe na siłowni (id: 2324) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 30.

Komentarze do filmu

Irmina

No to chyba standard i masę filmiku powstaje właśnie wtedy gdy janusze pod choinkę albo na dzień chłopaka dostają karnet na siłownię. Ktoś taki przychodzi i myśli że po trzech czy czterech wizytach na siłowni będzie zaraz strongmanem. Generalnie sama jak jestem na siłowni to czasem obserwuje ludzi i zastanawiam się czy oni przychodzą tak dla jaj dla beki. Być może niektórzy przychodzą bo nie mają co robić albo właśnie karnet na siłkę dostali w prezencie. Nie to żebym była przeciwna by ludzie aktywnie wolny czas spędzali i na siłownię przychodzili ani którzy zachowują się jak jakiś koczkodany.

dodano: 2017-12-18 10:49:53 przez: host-81-190-41-24.dynamic.mm.pl, ip: 81.190.41.24
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.