Nie każdy facet na białym koniu to rycerz

kategoria Zwierzaki

Wielki facet na białym koniu, jak się okazuje nie nie każdy facet na białym koniu to rycerz tak i w tym przypadku wielki grubas próbujący się wspiąć na biednego konia okazuje się słabym okazem rycerza. Facet jest tak gruby że ma ogromne problemy z wspięciem się na grzbiet konia. Koń już widząc wspinającego się otyłego gościa pewnie czuł poddenerwowanie i z każdą minutą tracił cierpliwość - jednak chwilę po tym gdy facetowi udało się wspiąć i dosiąść konia ten zrzucił go z siodła pewnie ze względu na przeogromną wagę. Widać było że koń ledwo wytrzymał taki ciężar, a po tym jak grubas wspiął się na konia ten aż przysiadł. No i w efekcie koń uwolnił się z pod ciężaru grubego kolesia.

dodany: 27 kwietnia 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 8

Film Nie każdy facet na białym koniu to rycerz (id: 2187) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 kwietnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Iza

No tak wielki gruby w ciężki facet próbuję wspiąć się na konia. Dawniej za czasów rycerzy taka scena byłaby niedopomyślenia. Ten śmieszny filmik dowodzi jak bardzo ludzkość upadła wraz z postępem technologii i cywilizacji. Dawniej gdy ktoś był taki gruby wolny nieporęczny Jedyne co go mogło dobrego spotkać to praca na kuchni. Dziś takie tłuste grubasy to najczęściej prezesi firm. Dokąd dąży ten świat.

dodano: 2017-11-30 08:46:35 przez: public-gprs398262.centertel.pl, ip: 37.47.186.247
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.