Nieudolna policjantka

kategoria Wpadki

Ostatnimi czasy w internecie pojawia się coraz więcej śmiesznych filmików przedstawiających nieudolną pracę policji. Śledząc informacje płynące z Polski, w większym lub mniejszym stopniu stróże prawa sobie sami na to zasłużyli. W zastępach policji panuje bowiem mylne i niczym nieuzasadnione przekonanie że każdego obywatela w każdym momencie można zatrzymać, wylegitymować i przeszukać choćby pod pretekstem posiadania kradzionego telefonu. Takie zachowanie Policjantów przyczynia się właśnie do coraz częstrzego nagrywania przebiegu interwencji. Na takich nagraniach bardzo często objawia się nieudolnośc Policji, dokładnie jak w tym przypadku gdy policjantka próbowała wylegitymować człowieka tylko dlatego że ten jest jak to ujeła znany Policji.

dodany: 31 marca 2015 wyświetleń: za: 11 przeciw: 4

Film Nieudolna policjantka (id: 1784) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 31 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Tomek

Nie lubie dzisiejszej Policji a po tym co się stało w Legionowie wcale nie dziwie się dlaczego ludzie policji patrzą na ręce nagrywając wszystko telefonami. Mam wrażenie że w dzisiejszych zastępach Policji znajdują się same niedorajdy, szkolne dupki które gnębione były przez całą szkołę a teraz odreagowują.

dodano: 2015-03-31 21:00:45 przez: public-gprs516911.centertel.pl, ip: 31.61.138.112

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.