Nowy energetyk Super Ruch

kategoria Reklamy

Z wielkim rozmachem pojawiły się w ostatnim czasie klipy najnowszego napoju energetycznego który ma rozwalić wszelką konkurencję, Super Ruch4cz bo o nim mowa drwi sobie z innych napojów energetycznych dostępnych na rynku, bowiem tylko on będzie potrafił maksymalnie oddziałać na organizm, sprawiają że rzeczy do tej pory nie możliwe, staną się możliwe. Napój najwyraźniej jest prawdziwym hitem, bowiem nie sposób go wypatrzeć na sklepowych półkach, najwyraźniej jest rozchwytywany już w momencie dostawy do sklepów. Być może producent zdecyduje się na dystrybucje internetową, jednak w chwili obecnej energetyk przechodzi ścisłe badania na obecność dopalaczy w swoim składzie, bowiem tajna mikstura energetyka z założenia ma sprawiać że wszystko to na czym Ci zależy stanie się rzeczywistością. Super Ruch4cz to mega zarypisty napój energetyczny, przywieźli go na ziemię kosmiczni wikingowie - po to żeby dać siłę, inteligencję i spostrzegawczość, dzięki temu stosunki między ludzkie ulegną znacznemu poprawieniu.

dodany: 3 listopada 2014 wyświetleń: za: 19 przeciw: 2

Film Nowy energetyk Super Ruch (id: 1697) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 3 listopada 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Kaśka

Bardzo pozytywny spot reklamowy, moim zdaniem ten filmik miał w krzywym zwierciadle pokazać młodzieży że tak popularne energetyki nie dają nic oprócz ogromnej dawki szkodliwego cukru i bóg wie jakiej chemi. te wszystkie redbule, tigery, xl, blacki i inne napoje energetyczne to nic więcej jak marketing, reklama i zabiegi socjotechniczne. kreowanie mody na spożywanie takich napojów. i nic więcej w wielu krajach napoje energetyczne są dostępne tylko dla pełnoletnich (stawiane są na równi z alkoholami). ten klip reklamowy ma właśnie na celu ośmieszyć to całe wow panujące w okół energetyków.

dodano: 2014-11-03 14:29:44 przez: host-89-229-85-136.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.85.136
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.