Okno czy telewizor

kategoria Reklamy

Na bardzo ciekawy żart prezentujący zarazem możliwości najnowocześniejszego monitora firmy LG wpadli ludzie z pewnej agencji. Na ścianie w tle biurka zamontowano 84 calowy telewizor imitujący okno. Na pierwszy rzut oka telewizor wydawał się tar realistyczny że to co na nim prezentowano wyglądało jak zwykły widok z okna. I nie było by nic w tym sensacyjnego gdyby nie to że podczas prowadzonych później spotkań w sprawie pracy, ludzie nie zauważali we wspomnianym oknie zbliżającego się meteorytu i nadciągającego końca świata. Reakcja widzących to ludzi jest przerażająca - co tylko potwierdza realistyczność obrazu na telewizorze.

dodany: 2 października 2013 wyświetleń: 337 za: 11 przeciw: 10

Film Okno czy telewizor znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 października 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 337 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Justynka

Chciał bym mieć taki telewizor w domu, ale tak duży monitor to musi prądu dużo zużywać? ale na konsoli grało by się super !!!

dodano: 2013-10-02 15:00:37 przez: adev248.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.184.99.248
Idol Polska Turystyczna piosenka

Idol Polska Turystyczna piosenka

głosów za: 10
przeciw: 10
Prawdziwe oblicze kobiety

Prawdziwe oblicze kobiety

głosów za: 15
przeciw: 12
Różowa dupa

Różowa dupa

głosów za: 21
przeciw: 15
Jest lepiej - Reklama banku ING

Jest lepiej - Reklama banku ING

głosów za: 10
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.