Okno czy telewizor

kategoria Reklamy

Okno czy telewizor

Z przyczyn od nas niezależnych film - Okno czy telewizor jest aktualnie niedostępny.

Na bardzo ciekawy żart prezentujący zarazem możliwości najnowocześniejszego monitora firmy LG wpadli ludzie z pewnej agencji. Na ścianie w tle biurka zamontowano 84 calowy telewizor imitujący okno. Na pierwszy rzut oka telewizor wydawał się tar realistyczny że to co na nim prezentowano wyglądało jak zwykły widok z okna. I nie było by nic w tym sensacyjnego gdyby nie to że podczas prowadzonych później spotkań w sprawie pracy, ludzie nie zauważali we wspomnianym oknie zbliżającego się meteorytu i nadciągającego końca świata. Reakcja widzących to ludzi jest przerażająca - co tylko potwierdza realistyczność obrazu na telewizorze.

dodany: 2 października 2013 wyświetleń: za: 16 przeciw: 3

Film Okno czy telewizor (id: 1604) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 października 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Justynka

Chciał bym mieć taki telewizor w domu, ale tak duży monitor to musi prądu dużo zużywać? ale na konsoli grało by się super !!!

dodano: 2013-10-02 15:00:37 przez: adev248.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.184.99.248
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.