Dlaczego nie warto kupować XBOXa

kategoria Reklamy

X-BOX One to najnowszy model konsoli już nie tylko do grania ale do wszystkiego, film przedstawia jej jedno z wielu możliwości o których nam się wcześniej nie śniło. Kamera kinnect zapewnia wiele wrażeń podczas gdy, ale jak się okazuje nie tylko. X-BOX za jej pomocą potrafi nas inwigilować, a nasze poczynania rejestrować oraz przekazywać odpowiednim władzą. Film przedstawia jak konsola x-box wyposażona w nieodłączny (w wersjo One - obowiązkowy) kinnect wykrywa za pomocą mikrofonu nie tylko treść rozmów, ale i również bada i analizuje głos użytkownika, mogąc dzięki temu określić jego stan emocjonalny. Czy warto więc zakupić nową konsole x-box one? Z jednej strony warto, bo oprócz rozrywki zapewni ona nam również bezpieczeństwo oraz monitoring.

dodany: 26 czerwca 2013 wyświetleń: za: 13 przeciw: 4

Film Dlaczego nie warto kupować XBOXa (id: 1565) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 26 czerwca 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Jadzia

Totalna inwigilacja, nie pierwszy raz wychodzi na jaw że wielkie koncerny nas podglądają, podsłuc***ą. swoje produkty tak projektują żeby służyły również innym tajnym celą. tak jest z telefonami komórkowymi które można namierzyć czy podsłuchiwać w każdym momencie, tak też jest z konsolami.

dodano: 2013-06-27 10:01:20 przez: adja216.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.184.208.216

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.