Rocker z KFC

kategoria Reklamy

Nowa reklama fast-fooda, czyli żarcia w barze szybkiej obsługi i cudownie wyglądająca reklama nowej kanapki Rocker w KFC która w telewizji wygląda oszałamiająco przepysznie w rzeczywistości nie ma z nią nic wspólnego. Bułka jest jak widać giętka i sflaczała a sam kurczak w niej zawarty nie wgląda wcale apatycznie. Nikłe są szanse by na właściciela takiej bułki rzuciły się nastolatki, jak na reklamowego Rockera w telewizji. Jednym słowem reklamy kłamią, a w rockerze brakuje sałaty... ;-)

dodany: 27 kwietnia 2013 wyświetleń: za: 19 przeciw: 1

Film Rocker z KFC (id: 1554) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 kwietnia 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Tomek

Kolejny dowód na to że telewizja kłamie, na reklamie bułka wygląda na przepyszną rumieni się że aż ślinka cieknie, jednak to co się otrzymuje w kfc wygląda i smakuje jak cztery złote. nie od dziś przecież wiadomo że zdjęcia reklamowe żywności to ściema, np pysznie wyglądające lody to pure ziemniaczane zafarbowane na odpowiedni kolor.

dodano: 2013-05-22 12:04:25 przez: host-89-229-66-221.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.66.221
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.