Owca z chorym gardłem

kategoria Zwierzaki

Każdy zwierzak, nawet owca może mieć gorszy dzień. Na tym filmiku zobaczyć a w zasadzie usłyszeć możemy owce która najwyraźniej ma chore gardło, a może to uboczny efekt imprezy z dnia poprzedniego? Może owieczka ma taki głos po przepiciu i beczeniu na wczorajszej imprezie? Kto wie jak zabawiają się owieczki gdy nikt ich nie obserwuje ;-) Beee z bardzo ale to bardzo ochrypniętym głosem nam ludziom kolarzy się jednoznacznie, a jak jest w przypadku zwierząt, musiał by wypowiedzieć się jakiś specjalista od owiec.

dodany: 28 października 2013 wyświetleń: za: 14 przeciw: 7

Film Owca z chorym gardłem (id: 1624) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 października 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Karol

Nie ma co, owca ma przepity glos bo pewnie zabawiała się dzień wcześniej, z jakims facatem na ostro. może borat zabrał owce do swojej chaty i wszystko zaczeło się od zwykłej cherbaty.

dodano: 2013-10-29 09:26:51 przez: adiw107.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.184.204.107
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.