Na jakie dźwieki reaguje pies

kategoria Zwierzaki

Czasem wołanie naszego psa spełza zupełnie na niczym, możemy go wołać i krzyczeć a pies zachowuje się lub co najmniej udaje jak by tego zupełnie nie słyszał. Z podobnym problemem zmaga się tytułowy bohater filmu, który miał już dość nawoływania swojego pupila, który miał go w głębokim poważaniu i w ogóle nie reagował na okrzyki. Koleś wpadł na pomysł by psa wabić dźwiękami odtwarzanymi z laptopa. Reakcja psa jest momentalna, lekko zdezorientowany zbiega gwałtownie - jak widać działa.

dodany: 17 września 2013 wyświetleń: za: 20 przeciw: 5

Film Na jakie dźwieki reaguje pies (id: 1591) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dzwiek kturego nielubi pies, dzwieki ktore lubia psy, dzwieki ktorych nie lubia psy, jaki dzwiek drazni psa, na jakie dźwięki psy sie turlają.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.