Osioł i dziewczyny

kategoria Zwierzaki

Co może się przytrafić podczas wakacyjnego wypadu na plażę? Okazuje się że kontakt z naturą może być znacznie większy niż zakładany, a zagrożeniem może się okazać jak widać nie tylko poparzenie od promieni słonecznych. Plaża choć pozornie wygląda na ustronną i opuszczoną, lub co najmniej mało uczęszczaną (pewnie z tego powodu wybrały ją owe dwie dziewczyny które chciały się opalać w ciszy samotności). Jednak mimo faktu że plaża wyglądała całkowicie na bezludną, i wprawdzie żaden nachalny facet dziewczyn na plaży nie zaczepiał, zainteresował się nimi jednak osiołek, który wyraźnie zainteresował się leżącymi na plaży dziewczynami. Jak widać jest to kolejny dowód na to że idąc opalać się na plaży, należy pamiętać nie tylko o ręczniku i dobrym kremie z filtrem ale i również o jakimś specyfiku na komary i osły :-)

dodany: 4 września 2013 wyświetleń: za: 13 przeciw: 6

Film Osioł i dziewczyny (id: 1533) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Kazimierz

Dobre, widać że panny są zadowolone z zainteresowania osła, a osiołek hmmm nie ma co komentować - wszystko widać na załączonym obrazku. ale nie zapomnijcie ze jeszcze najprawdopodobniej za kamerą stał mężczyzna któreś z tych kobiet i najwidoczniej wcale nie był zazdrosny.

dodano: 2013-04-05 14:19:13 przez: host-89-229-71-39.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.71.39
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.