Osioł i dziewczyny

kategoria Zwierzaki

Co może się przytrafić podczas wakacyjnego wypadu na plażę? Okazuje się że kontakt z naturą może być znacznie większy niż zakładany. Plaża wygląda na opuszczoną, lub co najmniej mało uczęszczaną - pewnie z tego powodu wybrały ją owe dwie dziewczyny które chciały się opalać w ciszy samotności i być może w stroju Ewy. Jednak mimo faktu że plaża wyglądała całkowicie na opuszczoną i bezludną, wprawdzie żaden napalony facet dziewczyn na plaży nie zaczepiał, zainteresował się nimi jednak osiołek, który wyraźnie skupił uwagę na rozgrzanym od słońca ciele jednej z dziewczyna na plaży. Okazuje się jednak że ani plaża nie była bezludna, ani bierny kontakt z naturą nie musi być dosłownie biernym.

dodany: 4 września 2013 wyświetleń: za: 16 przeciw: 6

Film Osioł i dziewczyny (id: 1533) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Kazimierz

Dobre, widać że panny są zadowolone z zainteresowania osła, a osiołek hmmm nie ma co komentować - wszystko widać na załączonym obrazku. ale nie zapomnijcie ze jeszcze najprawdopodobniej za kamerą stał mężczyzna któreś z tych kobiet i najwidoczniej wcale nie był zazdrosny.

dodano: 2013-04-05 14:19:13 przez: host-89-229-71-39.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.71.39
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.