Pasażer ciągnięty za skuterem

kategoria Motoryzacja

Śmieszny film który udało się zarejestrować kamerą zamontowaną gdzieś w samochodzie stojącym na skrzyżowaniu. Pewien kierowca skutera przejeżdżając przez skrzyżowanie nawet się nie zorientował że ciągnie za sobą swojego najprawdopodobniej pasażera. Zabawnie wyglądająca sytuacja która zapewne dla samego pasażera nie była tak zabawna. Trzeba przyznać że skuter którym podróżowała wspomniana para choć niepozorny drzemie w nim spora moc a kierowca skutera musi być wyjątkowo mało doświadczonym kierowcą jednośladu, że nie zorientował się że coś jest nie tak. Przecież kiedy ciągnie się kogoś za skuterem stawiany opór na pewno jest na tyle duży że kierowca musi się zorientować że skuter nie prowadzi się tak jak powinien. A może to była jakaś celowa zamierzona firma kary?

dodany: 6 stycznia 2018 wyświetleń: za: 10 przeciw: 3

Film Pasażer ciągnięty za skuterem (id: 2349) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 stycznia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Karolina

Za samochodem to jeszcze jakoś bym była w stanie to zrozumieć, Ale żeby za takim małym Moto rowerkiem czy skuterki ciągnąć człowieka i tego nie poczuć nie zauważyć to zupełnie tego nie rozumiem. Mi ten film wygląda na jakieś celowe działanie. Być może na tym skuterze uciekał złodziej którego ktoś gonił złapał ale nie udało mu się go zatrzymać. Ten grał więc skuterem na przełaj przez skrzyżowanie ciągnąć za sobą człowieka który go gonił. A może skutera cz Piła się jakaś zazdrosna dziewczyna żona lub kochanka która za wszelką cenę nie chciała kierowcy skutera wypuścić ze swych rąk. Bo to że jest to wypadek Jakoś nie wierzę.

dodano: 2018-01-09 14:31:10 przez: public-gprs395550.centertel.pl, ip: 37.47.176.95
Adam

Wogóle jak się popatrzy na organizację ruchu w krajach azjatyckich to aż się włos na głowie jeży jak oni tam jeżdżą. Kiedyś turystycznie zwiedzaliśmy takie miasto coś na wzór Bangkoku to powiem wam że na dłuższą metę osiwieć można bo przechodząc przez ulicę człowiek ma takiego stresa że ktoś go potrąci że zapomina się po co się przez tą ulicę przechodziło. Dlatego szczerze wcale nie dziwi mnie to co widać na tym filmiku że kierowca skutera grzeje ciągnąć za sobą swojego pasażera. Zapewne skupiony był 100% na organizacji ruchu podczas przejazdu przez skrzyżowanie że zabrakło mu uwagi aby zauważyć że pasażer spadł zahaczył się ręką i wlecze się za skuterem.

dodano: 2018-01-08 15:43:38 przez: public-gprs395550.centertel.pl, ip: 37.47.176.95
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.