Pechowy operator wózka widłowego

kategoria Wpadki

Operator tego wózka widłowego ma ogromnego pecha, cofając się nie zauważył że zanim znajdował się wielki basen wypełniony wodą. uderzył wózkiem widłowym z impetem ścianę basenu rozwalający i woda wypłynęła na cały parking a wraz z wodą wypłynęły wszystkie ryby znajdujące się w basenie. Właściciel zapewne nie był zadowolony a operator wózka widłowego będzie miał nie lada wydatki. to kolejny śmieszny film z wózkiem widłowym w roli głównej Operatorzy wózków nawet nie zdają sobie sprawy jakie niebezpieczeństwo czyha przez chwilę nieuwagi. czasem wystarczy przez sekundę się za Gapić a potem powstaje z tego mnóstwo śmiesznych filmów chociaż operatorowi wózka naprawdę nie było do śmiechu.

dodany: 16 października 2017 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Pechowy operator wózka widłowego (id: 2258) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 16 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Tomek

Praca operatora wózka widłowego jest fajna i przyjemna pod warunkiem że Operator ma trochę oleju w głowie i jest skupiony na tym co robi. Ten właśnie filmik jest przykładem gościa nieogarniętego lub totalnie zakręconego. Na szkoleniu z obsługi i prowadzenia wózka widłowego mieliśmy masę takich przykładów i filmiki dokumentujące jak kończy się brak ostrożności podczas pracy z tym urządzeniem.

dodano: 2017-11-08 13:28:46 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Ania

Za kierownicą tej sztaplarki siedzi jakiś debil. Niech się cieszy że kogoś nie potrącił. Taka sztaplarka waży tonę albo 2. Jeśli przyjechałby koło po kimś to trup na miejscu. Ten filmik pokazuje że koleś albo nie ma uprawnień na wózki widłowe albo znalazł je w chipsach.

dodano: 2017-10-17 15:51:48 przez: public-gprs374277.centertel.pl, ip: 37.47.93.70
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.