Tak pijany że leje na leżąco

kategoria Wpadki

Jak bardzo można być pijanym. Czy nawet na najbardziej udanej imprezie, można upić się do nieprzytomności? Koleś z tego filmiku jest chyba dobrym przykładem że można. Facet jest tak pijany że robi siku na leżąco. Dziwne że w ogóle poczuł że chce mu się siku, jednak fakt że nie jest w stanie ustać na nogach nie stanowi dla niego problemu. Rozpiął rozporek i wysikał się leżąc w błocie. Śmiesznie to wygląda ale można odnieść wrażenie że robi to nie pierwszy raz. Ludzie od dużej ilości spożytego alkoholu nie są w stanie mówić chodzić, a ten koleś ani nie mówi ani nie chodzi ani nie siedzi tylko leży i szcza na leżąco. Widać że imprezowanie ma we krwi od małego. Żul jakich mało ale bez wątpienia król na dzielnicy.

dodany: 18 października 2017 wyświetleń: za: 14 przeciw: 8

Film Tak pijany że leje na leżąco (id: 2260) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 18 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Tomek

Ciekawe czy koleś rozpoznaje siebie na tym śmieszne filmiku. Jeśli tak to chyba nie jest to dobry powód do dumy być znanym z tego że robi się siku na leżąco. Ale trzeba przyznać że lepsza taka opcja wysikać się leżąc niż zrobić siku w majtki. Chodź koleś na tym filmie jest w takim stanie że gdyby zeszczał się w majtki to chyba nie robiło by mu to zbytniej różnicy.

dodano: 2017-11-08 13:26:10 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Ania

No i niby co jest w tym takiego śmiesznego że facet Upił się do przytomności i nie jest w stanie wstać na własne nogi po to chociażby żeby się wysikać. Kiedy duży facet szcza w pozycji leżącej to chyba nie jest śmieszne. Chyba że kogoś bawi taka fontanna. Ja nie wyobrażam mieć takiego faceta. Niby po co on by był w moim domu miałby robić za fontannę? Jak można Upić się aż tak do nieprzytomności. Czy wy faceci nie czujecie umiaru w piciu alkoholu? No bo raczej nie wierzę w to że ten koleś z tego filmiku się zatruł. To jakiś jest żul - typowa moczymorda. Może i filmik jesteś śmieszny ale facet na tym filmiku totalnie niepoważny.

dodano: 2017-10-19 13:15:59 przez: host-89-228-240-209.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.240.209
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.