Po co tu ta blokada jest postawiona?

kategoria Wpadki

Normalnie chyba większość z nas gdy widzi barierki na drodze bądź chodniku, spodziewa się że bez powodu nikt ich nie postawił. Zapewne są po to by chronić ludzi przed wejściem lub wjechaniem w jakieś głębokie wykopy, dziurą bądź otwartą studzienkę kanalizacyjną. Teoretycznie tak właśnie jest na tym śmiesznym filmiku gdzie koleś nie do końca wie po co ktoś postawił barierkę. Myślał że to taka blokada postawiona po złości by bez powodu ludziom życie utrudnić. Ochoczo wyskoczył więc z samochodu by usunąć blokującą przed nim przeszkodę. Nie trzeba było długo czekać by wpadł w przykrytą deskami dziurę. Nie bez powodu przykrytą deskami i zabezpieczoną by właśnie tam ludzie nie wpadali.

dodany: 28 października 2017 wyświetleń: za: 15 przeciw: 8

Film Po co tu ta blokada jest postawiona? (id: 2274) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Tomek

No bo ten filmik nagrany był w Rosji a tylko w Rosji dzieją się tak głupie niezrozumiałe rzeczy. Chyba tylko tam ludzie kradną dekle od studzienek kanalizacyjnych po to żeby za chwilę samemu w nie wpaść. Dokładnie tak samo jest na tym śmiesznym filmiku że facet odkrywa dziurę w ziemi po czym sam w nie wpada. Nie bez powodu ktoś zabezpieczył tą dziurę by ludzie tam nie wpadali. No ale jak ktoś wcześniej to zauważył Rosja to stan umysłu.

dodano: 2017-11-08 10:35:32 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Krystian

No przecież nie bez powodu jest ta wielka wykopana dziura w ziemi zabezpieczona deskami właśnie po to aby ludzie w nią nie wpadali. To już trzeba być prawdziwym idiotą by to zabezpieczenie usuwać. Ale żeby samemu wpaść w tą dziurę to trzeba być idiotą do kwadratu. To tak jak ktoś kto kradnie pokrywy studzienek kanalizacyjnych. Mogę się założyć że ten filmik nagrany był w Rosji. Tam ludzie od picia chyba w ogóle nie mają mózgu. Przecież koleś który odkrywał tą dziurę sam w nią wpadł.

dodano: 2017-10-30 14:53:19 przez: public-gprs387555.centertel.pl, ip: 37.47.145.36
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.