Pierdzące żabki życzą Wesołych Świąt

kategoria Animowane

Tym razem nieco alternatywny sposób składania życzeń bożonarodzeniowych, a mianowicie śmieszne żabki pierdzą w rytm popularnej świątecznej melodyjki. Bardzo zabawna animacja poprawiająca humor i rozweselająca nawet w najbardziej pochmurny dzień. Przed świętami w internecie pojawia się istny wysyp wszelkiego rodzaju mniej lub bardziej zabawnych animacji, ta jednak jest wyjątkowo urocza i interesująca, warto więc wraz z życzeniami udostępnić to wideo swoim znajomym.

dodany: 2 kwietnia 2021 wyświetleń: za: 19 przeciw: 8

Film Pierdzące żabki życzą Wesołych Świąt (id: 1725) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 kwietnia 2021 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Adrian

Wcale mnie to nie dziwi wypierdzieć można wszystko. Ludzie idą do telewizji do programów takich jak Mam Talent by tam pierdzieć przed kamerami dla milionów telewidzów więc nic w tym dziwnego że żabki nagrałem sobie filmik na którym pierdzą świąteczną piosenkę I wrzucimy go do internetu. Żaby pierdzące na święta to właśnie chciałem dziś zobaczyć.

dodano: 2017-12-06 15:09:58 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.