Pies i tablet

kategoria Zwierzaki

W internecie jest tak dużo śmiesznych filmików w których występują koty że teraz dla odmiany całkiem zabawny filmik gdzie głównym bohaterem jest pies. Ta psinka na filmiku bawi się tabletem. Że pies bawi się tabletem to może za dużo powiedziane ale na pewno sprawia mu to ogromną przyjemność. Dotykając łapą ekranu tableta pies zostawia ślady Wprawdzie nie swoje ślady ale najzabawniejsze jest to że nie rozpoznaje i reaguje na to co wyświetla się na ekranie tabletu. Jak widać nowinki technologiczne i najnowocześniejsza gadżety to już nie tylko domena ludzi ale i zwierząt zwłaszcza domowych. Wiele kodów papug A teraz jak widzimy na tym filmiku również i pies lubi bawić się tabletem i smartfonem lub dotykowym komputerem.

dodany: 9 grudnia 2017 wyświetleń: za: 19 przeciw: 8

Film Pies i tablet (id: 2323) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Antoni

Powiem wam że wcale mnie ten filmik nie dziwi mój pies również reaguje podobnie na tablet. Gdy na tablecie wyświetla mu innego psa albo kota to też patrzy Z zaciekawieniem. Psy koty i inne zwierzaki nie są takie głupie i coraz bardziej przekonują się do takich naszych gadżetów współczesnych. Mojej ciotki i papuga gada z papugą wyświetlaną właśnie na tablecie.

dodano: 2017-12-12 15:08:19 przez: public-gprs372224.centertel.pl, ip: 37.47.85.65
Tola

Nie wiem czy wiecie ale psy są bardzo inteligentne. Reagowanie na to co wyświetla się na smartfonie komputerze czy tablecie jak w tym przypadku to żadna rewelacja i żadna nowość czy Ewenement któremu można by się było dziwić. Mój pies gdy widział inne psy na tablecie też reagował w zabawny sposób Szkoda że tego nie nagrałam. Psy koty czy inne zwierzęta domowe powoli przyzwyczajają się do nowinek technologicznych. Zresztą sami zwróćcie uwagę że kiedyś dawniej na dźwięk wydobywający się z telewizora pies czy kot reagował dość dziwnie dziś zasadzie nie robi to na zwierzętach większego wrażenia.

dodano: 2017-12-11 15:30:11 przez: host-89-228-241-241.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.241.241
Vanessa

Uroczy ten piesek jest i bardzo widać że zabawa tym tabletem sprawia mu ogromną przyjemność. Ale to chyba przede wszystkim dlatego że to szczeniak jest a szczeniaki jak wiadomo są żądne poznawania świata bardzo Zainteresowało go jak to jest że te ślady się tam pojawiają i znikają i próbuję za wszelką cenę się tego dowiedzieć bardzo inteligentny pies.

dodano: 2017-12-11 08:08:35 przez: public-gprs395774.centertel.pl, ip: 37.47.177.63
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.