Uroczy lemur

kategoria Zwierzaki

Podobno choć lemury mimo swojego przepięknego i niezwykle uroczego wyglądu są bardzo złośliwymi zwierzętami. Generalnie niewielu z nas ma to szczęście posiadać małego lemura we własnym domu. Lecz z informacji od ludzi którzy takiego lemura posiadają wynika że zwierzęta te choć są niezwykle słodkie i urocze to równocześnie są też bardzo złośliwe. W końcu przecież są to dzikie zwierzęta na siłę udomowione. Tak jak na tym filmiku Kiedy są małe są wręcz przeurocze. Zobaczcie jednak że nie ma filmików z lemurami kiedy podrosną. Właściciel więc takiego lemura cieszy się nim Chyba tylko wtedy gdy lemur jest mały. A taki mały lemur jest bezapelacyjnie jak na tym filmiku przesłodki.

dodany: 3 grudnia 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 6

Film Uroczy lemur (id: 2311) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 3 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Adrian

Tak to prawda że lemury wyglądają bardzo milutko Ale Prawdą jest też że nie nadaję się kompletnie do trzymania w domu lub tym bardziej mieszkaniu. Nawet posiadający lemura od urodzenia dalej jest to dzikie zwierzę które nie da się udomowić jak choćby pies kot Czy papuga.

dodano: 2017-12-06 14:08:05 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Katarzyna

No właśnie z tego co słyszałam to lemury fajne są tylko gdy są małe. Taki lemur Nie dość że rośnie do dość dużych rozmiarów Żeby trzymać go w mieszkaniu w domu to jeszcze jest bardzo złośliwy i trudny do okiełznania. Psa wychować kota wychowasz alle Mura nie ma szans to przecież dzikie zwierzę i zawsze będzie dzikie. Ludzi byli jedynie fakt jak lemury wyglądają Zwłaszcza gdy są małe. Ale ta niepozorna minka szkliste oczka to tylko złudzenie te zwierzęta są dzikie i nie nadają się do trzymania w domu a tym bardziej w mieszkaniu. Lemur a nie wy trenujesz jak psa kota czy chomika

dodano: 2017-12-03 15:41:18 przez: public-gprs387597.centertel.pl, ip: 37.47.145.78
Adrian

Ale ten lemur jest super Co trzeba zrobić żeby móc kupić lemura? Mam duży dom Myślę że w takim lemurem mogły bym się bardzo dobrze opiekować. Bardzo chciałbym mieć swojego prywatnego lemura. Miałem psa kota rybki chomiki lemurem też umiałbym się opiekować ale nie wiem gdzie można kupić lemura? Czy w waszych miastach można normalnie kupić lemura w sklepie zoologicznym? Skąd biorą się lemury u ludzi w domach skąd oni nie mają? Bardzo chciałbym mieć lemura w domu ale nie wiem gdzie go mogę kupić? Czy w grę wchodzi tylko prywatny import albo odkup od jakiegoś prywatnego hodowcy lemurów? Jak ktoś z was wie gdzie można kupić lemura niech mi napisze tutaj.

dodano: 2017-12-03 15:35:22 przez: host-89-229-235-249.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.235.249

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.