Pijane dziewczyny

kategoria Dziewczyny

To bez wątpienia musiała być udana impreza ostro zakrapiana alkoholem, że się dziewczyny tak rozbestwiły na podłodze. czyżby nie miały siły utrzymać się na nogach? A może to taki specjalny rodzaj gry wstępnej? albo po prostu odgrywają rolę szmaty w jakimś przedstawieniu? Tak czy siak nie jeden z facetów chciał by dołączyć się do imprezy z dziewczynami, bo widać że potrafią się bawić i to nieźle. Fakty jednak są takie że z jednej strony od przedstawicielek płci pięknej wymaga się aby dobrze się bawiły na imprezach i dotrzymywały kroku swoim partnerom ale z drugiej strony ciągle znajduje się ktoś kto stwierdzi że damie takie zachowanie nie wypada. Prawda jak zwykle jest gdzieś po środku a więc dziewczyny bawcie się ale z umiarem.

dodany: 31 marca 2015 wyświetleń: za: 20 przeciw: 7

Film Pijane dziewczyny (id: 782) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 31 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: smieszne filmiki pijane, dziewczny i kobiety, dziewczyny z filipin yutube, dziewczyny z podlasia yutube, filmik z ustawieniem chwytacza w minervie, filmiki smieszne pijana , flip z kobietami smieszny film, laski filmy, ostre foty dziewczyn z imprez, ostre foty pijanych dziewczyn, ostre foty z imprez, ostre foty z imprezy, piane kobiety i ich zachowanie, piane kobiety you tube, piane laski, pijane, pijane dziewczyny, pijane dziewczyny filmiki, pijane dziewczyny śmieszne, pijane dziewczyny smieszne yutube, pijane kobiety, pijane kobiety smieszne, pijane laski, pijane laski śmieszne filmiki, pijane smieszne, pijanekoiety zahowanie, smieszne dziewczyny yutube, smieszne filmiki jak zabierają ubrania kobietom, smieszne filmiki laski, smieszne filmiki nagimi laskami, smieszne filmiki pijane, smieszne filmiki pijane dziewczyny, śmieszne filmiki pijane kobiety, smieszne filmiki pijane kobjety, smieszne filmiki pijani laski, śmieszne filmiki z kobietami, smieszne filmiki z nagimi dziewczynami, śmieszne filmiki z pijanymi kobietami , smieszne filmiki z pijnymi ruskami, smieszne filmiki zpieknymi laskami, smieszne filmy dziewczyny, śmieszne filmy z nagimi kobietami, smieszne filmy z pijanymi dziewczynami, smieszne foty dziewczyn z domowek, śmieszne i pijane, smieszne laski, śmieszne memy z pijanymi kobietami, śmieszne pijabe, śmieszne pijane, smieszne pijane dzoewczyny, smieszne pijane kobiety, smieszne pijane laski, smieszne z laskami, smieszne zdjecia z pijanymi laskami, smiesznefilmy pjane kobiety, super foty dziiewczyn z imprez, wesole laski, www.you tuba ania pijana z nosowka, you tuba pijana magaret filmiki, youtube pijana świnia, youtube śmieszne filmiki o pijanych, yutube smieszne pojazdy.

Komentarze do filmu

Internauta

Tragedia

dodano: 2010-02-02 16:01:31 przez: 77-254-206-200.adsl.inetia.pl, ip: 77.254.206.200
Ted

Poniżej dna

dodano: 2009-03-31 00:14:58 przez: emp148.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.21.235.148
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.