Dziewczyny dobrze się bawią bo są pijane

kategoria Dziewczyny

O tym jak dobrze się dziewczyny bawiły i jak bardzo impreza była udana możemy się tylko domyślać oglądając to śmieszne nagranie klienta jakiegoś nocnego baru z kebabem. Dziewczyny ostro nagrzane robią rozpierduchę na całego. Pijana dziewczyna przewróciła się zbierając i tłukąc wszystko dookoła. O tym że pijane dziewczyny są bardziej agresywne niż faceci, i ten filmik to doskonale potwierdza. Panienki tak ostro imprezowały że totalnie odjechały. Jedna bardzie pijana od drugiej totalnie nie wie co się dzieje, robią ogromne zamieszanie wokół siebie wzbudzając ciekawość wszystkich zwłaszcza facetów. To właśnie oni dosłownie wyciągnęli pijane dziewczyny demolujące lokal. Cóż wieczorem i w nocy dobra zabawa, a rano moralniaczek będzie.

dodany: 4 maja 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 9

Film Dziewczyny dobrze się bawią bo są pijane (id: 2194) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 maja 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Waldek

Zawsze tak jest że dziewczyny jak są trzeźwe to nic nie chcą szaleć bo nie wypada ale wystarczy że trochę się napiją to już wsztstkie normy moralne odchodzą na drugi plan. Pijane dziewczyny nagle nie mają żadnych zachamowań i tak jak w przysłowiu głowa pijana - dupa sprzedana.

dodano: 2017-05-07 11:23:05 przez: public-gprs398905.centertel.pl, ip: 37.47.189.122
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.