Kiedy babka się wkurza i postanawia zrobić porządek

kategoria Rozrywkowe

Oglądając ten śmieszny filmik można zobaczyć typową typiarę która postanawia zrobić porządek z lokalnymi żurkami i pijaczkami osiedlowymi. Chłopaki popili i nie zgadzając się ze sobą wszczeli awanturę. Kiedy od słow przeszli do rękoczynów, do akcji postanowiła wkroczyć jakaś typiara, być może żona albo matka któregoś z pijaczków. Babka wcale się nie ogranicza i sprawia niezły łomot pijanemu kolesiowi. Postanowiła zrobić porządek i trzeba jej przyznać że zadziałała niczym siły szybkiego reagowania. Chyba dobrze było by mieć taką babkę w domu. Posprząta, zakupy zrobi a jak trzeba to i jaj widać na tym filmiku też niezły łomot sprawi jeśli ktoś jej podpadnie.

dodany: 11 maja 2017 wyświetleń: za: 20 przeciw: 3

Film Kiedy babka się wkurza i postanawia zrobić porządek (id: 2201) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 maja 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Waldek

Od razu widać że to Rosja. Jak to Ktoś kiedyś powiedział Rosja to stan umysłu. Baba nie pierwszy raz ma do czynienia z pijakami i dobrze wiem co i jak z nimi zrobić by postawić do pionu. Kobieta nie przebiera w tańcu bierze za fraki i generalnie od razu wprowadza porządek. Ten śmieszny filmik mógłby być filmikiem instruktażowym dla żon w Rosji.

dodano: 2017-10-20 08:22:28 przez: public-gprs398377.centertel.pl, ip: 37.47.187.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.