Żulowe porachunki

kategoria Faceci

Nie wiadomo co ale coś jest w tych wszystkich śmiesznych filmikach z żulami i pijaczka mi w roli głównej że ludzie się z tego bawią. Być może lekkie podejście do życia wspomnianych pijaczków sprawia że ich wypowiedzi są błyskotliwe zabawne i najczęściej nieprzewidywalne. Chyba nie jeden żulek nawet nie marzył o popularności na YouTubie a wbrew wszystkiemu Często tak właśnie się dzieje. Bo chyba każdy z was kojarzy słynną wypowiedź o aluminium że tego się nie maluję. Albo Rozterki na temat dupy i tym podobne. Tym razem śmieszny filmik z piłeczkami w roli głównej którzy wyrównują między sobą jakieś dziwne porachunki.

dodany: 6 marca 2018 wyświetleń: za: 18 przeciw: 7

Film Żulowe porachunki (id: 2353) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 marca 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Angelika

Chłopaki szaleją na kwadracie. Kupili sobie flaszeczkę popili A teraz jak tradycja nakazuje trzeba się pokłócić pobić i z wyzywać. Jakieś to przewidywalne.

dodano: 2018-03-09 10:19:16 przez: host-89-228-243-38.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.38
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.