Pijane dziewczyny na imprezie

kategoria Dziewczyny

Dziewczyny na wcale nie mało zakropionej imprezie alkoholowej, tak dobrze się bawią że jedna z nich postanawia rzucić się na podłogę i zlizać z niej niechcący rozlane wcześniej piwo. Dziewczyny jak widać bardzo dobrze się bawią choć pewnie są obie trochę pijane. Czy to wieczór panieński, piżama party czy po prostu zwykła domówka niestety nie wiadomo, wiadome jest jednak że pijane dziewczyny zawsze gwarantują dobrą zabawę, bo nawet jak jedna z nich zaśnie albo się zrzyga to pozostałe koleżanki z pewnością wytną jej niezły numer. Dziewczyny urządzające sobie takie wyskokowe wieczory zazwyczaj potrafią się nieźle bawić, pijane dziewczyny często nie kończą w tym samym lokalu w którym zaczęły imprezę, a jeśli impreza zaczęła się w domu, z pewnością zakończy się gdzieś w klubie na mieście.

dodany: 25 października 2010 wyświetleń: za: 19 przeciw: 8

Film Pijane dziewczyny na imprezie (id: 1214) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 25 października 2010 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: alkochol dziewczyny yutub, dziewczyny na imprezie, dziewczyny po imprezie alkoholowej, dziewczyny po omprezie, dziewczyny rozrywkowe, dziewczyny wyskokowe, filmiki pijane kobiety, gify po imprezie alkoholowej, imprezowe dziewczyny, kobieta po imprezie, piane diewczyny po impeezie, piane kobiety na imprezach, piane laski, pijana dziewczyna na domówce, pijana laska po imprezie, pijane, pijane amatorki na imprezie, pijane dziewczyny, pijane dziewczyny -youtube, pijane dziewczyny filmy, pijane dziewczyny na domówkach, pijane dziewczyny na imprezach, pijane dziewczyny na imprezie, pijane kurewki domówka, pijane laski, pijane na imprezie, pijanw dziwwczyny po imprezie, pijany po imprezach, pijsne dziewczyny na imprezie filmiki, pjane dziwczyny na imprezach, po imprezie, po imprezie chomikuj, po imprezie z pianą laską, prywatne zabawy na domowkach, rozebralam się na imprezie, rozrywkowe dziewczyny, smieszne filmiki pijane, smieszne ilmiki opijanych dziewczynach, smieszne pijane dzoewczyny, smieszne sytuacija pijanych kobiet, smieszne tance na imprezach, upodlone dziewczyny po imprezach alkocholowych, www.you tube dzien po imprezie.pl, zabawy na domowkach rosja, zdiecia pijanych kobiet po imprezie, zdiecia pijanych po imprezie.

Komentarze do filmu

Tomek

Mi to wygląda jakby dziewczyny były po dopkach. Na pewno coś paliły albo coś połknęły. Normalnie dziewczyny pijane tak się nie zachowują. Wiem bo sam często z takimi dziewczynami imprezuje. Najlepsza zabawa jest z pijanymi dziewczynami. Wtedy puszczają hamulce. Normalnie ciągle mówi nie tego nie tamtego nie ale po alkoholu wszystko OK.

dodano: 2017-10-12 18:43:06 przez: public-gprs387600.centertel.pl, ip: 37.47.145.81
Dd

Co tem konkret z dopkow potrafią eh

dodano: 2010-12-08 19:50:25 przez: host-1-212.erydan.net, ip: 87.204.167.212
Internauta

Ona nie jest pijana tylko nacpana po szalwi szamana

dodano: 2010-11-03 20:46:34 przez: p5B036BC4.dip.t-dialin.net, ip: 91.3.107.196

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.