Polskie tirówki

kategoria Dziewczyny

Polskie tirówki

Z przyczyn od nas niezależnych film - Polskie tirówki jest aktualnie niedostępny.

Jeśli myślisz że niektórzy muszą co miesiąc wyjeżdżać za miasto, aby spłacać swoje karty kredytowe - to jesteś w błędzie. Jak widać są dziewczyny które potrafią zadbać o swoje interesy choć interes w tym przypadku jest chyba nie dość trafnym określeniem. Panie lubią polską motoryzację, relaks na łonie natury oraz długie spacery wieczorową porą.

dodany: 1 października 2009 wyświetleń: za: 10 przeciw: 9

Film Polskie tirówki (id: 1076) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 października 2009 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: amatorskie filmy polskie tirowek, filmiki o tirówkach, filmiki z tirowkami, filmy o tirówkach, filmy polskich tirowek jak sie piepsza, filmy polslich tirówki, filmy z prawdziwymi tirówkami tylko polskie, polskie tirowki, polskie tirówki film, polskie tirówki filmiki, polskie tirówki filmy, polskie tirowki w akcji, polskie tiruwki, polskie truwki, poskie tirowki filmiki, prywatne filmy polskich tirowek z kietowcami, prywatne kamerki tirowki w polsce, tirowki, tirówki czeskie filmy, tirowki filmy, tirowki opolskie kamerki, tirowki w polsce, tirówki w polsce film, tirówki w polsce ukryta kamerka, tirowki w posce filmy, tiruwki, tiruwy.

Komentarze do filmu

Tomek

Tym dziewczynom potocznie nazywano tirówkami Wcale się nie dziwię ale dziwię się. Przecież kierowca tira zarabia dobre pieniądze. Że nie obrzydza ich że ta dziewczyna chodzi od kabiny do kabiny. Przecież tam nie ma żadnych warunków higienicznych. Jeden jest wsadzi drugi wsadzi trzeci da buzi - rzygać się chce.

dodano: 2017-10-12 18:38:57 przez: public-gprs387600.centertel.pl, ip: 37.47.145.81
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.