Prawdziwy macho i płonący drink

kategoria Faceci

Po czym poznać współczesnego prawdziwego Macho? A no być może po tym jak spożywa alkohol. Choć ten śmieszny filmik nie jest akurat dobrym przykładem takiego macho-mena. Jakiś japoniec nagrał się jak spożywa płonącego drinka, odpalając sobie od niego papieroska. Koleś zrobił to jednak tak niezręcznie że wylał sobie na spodnie płonącego drinka. Choć nagrany filmik nie dokumentuje męskości i nie przedstawia skośnookiego kolesia jako prawdziwego współczesnego macho, to jednak powstał naprawdę śmieszny film o tym jako pokemon podpalił sobie spodnie bo chciał pokazać jaki jest męski.

dodany: 3 sierpnia 2016 wyświetleń: za: 14 przeciw: 10

Film Prawdziwy macho i płonący drink (id: 2017) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 3 sierpnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Tomek

Dobre, koleś mało co nie podpalił sobie jajec. Prawdę mówiąc spodziewałem się że podpali sobie włosy od tego płonącego drinka, ale takiego finału to się nie spodziewałem. Ciekawe też po co nagrywał ten cały cyrk. Czy to miał być selfie-video na swojego słitasnego bloga? Ależ ta współczesna młodzież jest popierdzielona.

dodano: 2016-08-03 21:53:48 przez: host-89-229-85-42.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.85.42

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.