Słoneczny patrol na stadionie narodowym

kategoria Parodie

Po tym jak nie odbył się długo oczekiwany mecz Polska Anglia że względu na nieprzygotowany do tego stadion w polskim internecie zawrzało. Kibice którzy wdarli się na płytę boiska stali się niemal bohaterami narodowymi. Po tym jak sam Donald Tusk stawił się za nimi, twierdząc że wtargnięcie to było nie groźne i nie jest za ich ukaraniem. A przecież dzięki tym kolesiom TVP miała w ogóle jakikolwiek materiał z meczu do pokazania. Gdyby nie spektakularny pościg służb porządkowych zakończony wywrotką z której śmiała się całą Polska, to realizatorzy telewizyjni nie mieli by z czego robić tych cudownych replayów. Tak czy inaczej kolesie zdobyli sławę, choć aresztowani zostali na 48 godzin. telewizja miała materiał do transmisji, miliony telewidzów przed telewizorami i tysiące widzów na stadionie miało co oglądać, a my w internecie mamy teraz wysyp wszelakich filmików na ten temat. Tym razem stadion narodowy w rytmie popularnego serialu telewizyjnego słoneczny patrol. W stylu ratowników z serialu do dźwięków tytułowej piosenki biegną nasi bohaterzy stadionu narodowego.

dodany: 5 listopada 2012 wyświetleń: 308 za: 10 przeciw: 10

Film Słoneczny patrol na stadionie narodowym znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Parodie, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 listopada 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 308 internautów nadając ocenę 3/5, i wyrażając dość średnią opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Anka

Chłopaki zostali ukarani przez sąd na kilka tysięcy złotych grzywny oraz karę w zawieszeniu. jestem zdania że chociażby telewizja polska (a być może również inne stacje które kupiły prawa do transmisji) powiny tym chłopakom zapłacić chociażby tyle ile wyniosły grzywny i koszty sądowe. gdyby nie ich wybryk - to w telewizji w ogóle nie było by co wyemitować podczas tego niedoszłego meczu. a tak to było jedyne kilkadziesiąt sekund które warto było zobaczyć w tv. nie dziwne więc że realizatorzy wizji zrobili tak efektowne slow-motion, replaye oraz miks obrazu z różnych kamer.

dodano: 2012-11-05 19:34:46 przez: host-89-229-72-54.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.72.54
Kobieta na boisku strzela gola

Kobieta na boisku strzela gola

głosów za: 14
przeciw: 13
Dupa nie mecz

Dupa nie mecz

głosów za: 17
przeciw: 15
Masażysta w bramce zamiast bramkarza

Masażysta w bramce zamiast bramkarza

głosów za: 11
przeciw: 10
Pechowy sędzia

Pechowy sędzia

głosów za: 10
przeciw: 10
Pokopało by się co?

Pokopało by się co?

głosów za: 19
przeciw: 9
Bramkarz strzela zwycięskiego gola

Bramkarz strzela zwycięskiego gola

głosów za: 11
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.