Śmieszny mikołaj

kategoria Taniec

Co robi Święty Mikołaj by ciągle być w dobrej formie? Ćwiczy ćwiczy i cały czas ćwiczy tak popularny ostatnio step fitness. Ponieważ padało wiele zarzutów że to jest śmieszne i że Święty Mikołaj nie istnieje bo na Ziemi żyje około 2 mdl. dzieci. Odliczywszy nawet dzieci muzułmanów,
buddystów, wyznawców hinduizmu, itd., które nie oczekują jego wizyty, daje to około 378 mln dzieci do obsłużenia w ciągu jednej nocy. Zakładając że przeciętna rodzina liczy 2,5 dziecka (wg. statystyki) daje to około 150 mln domów do odwiedzenia a to nie jest możliwe do wykonania - chyba że Mikołaj zrobi to tanecznym śmiesznym krokiem w rytm MC Hummera ;-)

dodany: 5 września 2013 wyświetleń: za: 17 przeciw: 10

Film Śmieszny mikołaj (id: 1475) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Taniec, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: mikołaj na nosie dziewczyny śmieszny film, mikołaj na nosie śmieszny film , mikołaj namalowany na nosie śmieszny film , smieszny film.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.