Wpadki Świętego Mikołaja

kategoria Wpadki

Zabawne sytuacje jakie przytrafiają się samemu Świętemu Mikołajowi jak i jego pomocnikom lub wszystkim tym których ogarnęła świąteczna aura. Ten śmieszny filmik to zbiór wpadek Świętego Mikołaja. Temu poczciwemu staruszkowi przytrafia się wiele wypadków, ale nie ma się co dziwić, w końcu nie każdy ma takie pomysły by spuszczać się kominem, skakać z dachu czy zjeżdżać po linie. W takich sytuacjach najczęściej dochodzi do wypadków i śmiesznych sytuacji. Cześć z nich udało się nagrać i możemy w tym świątecznym nastroju je tu teraz wszystkie obejrzeć.

dodany: 19 grudnia 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 2

Film Wpadki Świętego Mikołaja (id: 2114) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 12.

Komentarze do filmu

Piotruś

U nas w szkole też był Święty Mikołaj i dzieciaki dla jaj zatrzasnęły mu brodę drzwiami. A że za Mikołaja robił taki stary woźny ciamajda nie mógł sobie z tym poradzić i była beka.

dodano: 2017-12-06 14:57:09 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.