Symulacja profesora z University of Georgia

kategoria Rozrywkowe

Jeden z kolejnych członków Latającego Cyrku Antoniego Macierewicza - profesor Ciszewski z University of Georgia prezentuje symulację dźwięku startującego samolotu - a możne jest to dźwięk zbliżającej się do samolotu rakiety - co by wskazywało na nowy trop w niekończącej się sprawie Tupolewa i nieszczęsnej Brzozy której już nie ma. Wszyscy rodzimi profesorowie już wypowiedzieli się na ten temat, trzeba więc było sięgnąć daleko za wielką wodę, gdzie w Uniwersytecie of Georgia przeprowadzono intensywne badania i symulacje umysłowe które wskazały na nowy znaczący trop w wskazanej sprawie.

dodany: 27 października 2013 wyświetleń: za: 10 przeciw: 3

Film Symulacja profesora z University of Georgia (id: 1622) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 października 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Michal

Każdy profesor z uniwersytetu w georgi jest znawcą tematu w każdej dziedzinie. znają się na parówkach, samolotach i wypadkach lotniczych. przeprowadzają eksperymenty myślowe, i mieszają ludzią w głowach.

dodano: 2013-10-29 09:31:24 przez: adiw107.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.184.204.107
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.