Taniec na rurze

kategoria Dziewczyny

Taniec na rurze jest dość oklepanym ale niezwykle okazałym prezentem dla faceta - zwłaszcza jeśli mówimy tu o tańcu wykonanym osobiście. Teoretycznie powinno to wywołać zachwyt i podziw u takiego szczęściarza, jak widać jednak nie wszyscy reagują w ten sposób. Być może powodem jest tu tancerka która nie do końca przećwiczyła układ choreograficzny. Panienka dość sporych gabarytów zakupiła zestaw do Pole dance czyli tańca na rurze, jak się okazało jednak albo rurę źle zamontowała albo rura okazała się nie dość wytrzymała ponieważ już po pierwszym obrocie tancerka wylądowała na glebie.

dodany: 28 grudnia 2015 wyświetleń: 540 za: 10 przeciw: 9

Film Taniec na rurze znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 grudnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 540 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Angelika

Zrobić wrażenie tańcem na rurze? No dobra ale nie za wszelką cenę? Trzeba liczyć siłę na zamiary a nie porywać się na taki taniec robiąc krzywdę sobie, facetowi i może mieszkańcom innych kondygnacji ;)

dodano: 2015-12-28 20:45:41 przez: host-89-229-232-175.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.232.175
Dziewczyna tańcząca na rurze

Dziewczyna tańcząca na rurze

głosów za: 11
przeciw: 11
Wypadki podczas tańca na rurze

Wypadki podczas tańca na rurze

głosów za: 11
przeciw: 6

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.