Taniec z animatorem hotelowym

kategoria Taniec

Zadaniem animatorów hotelowych jest zagwarantowanie dobrej zabawy wszystkim gościom spędzającym czas na terenie hotelu, ośrodka wypoczynkowego czy campingu. Jednak patrząc na ten śmieszny filmik z wakacji można odnieść wrażenie że ten tańczący koleś sam się doskonale bawi a co więcej rozbawić może wszystkich w swoim otoczeniu. Animator postanowił nauczyć tańczyć swoich gości jednak tańczyć mógł by się nauczyć od jednego z wypoczywających tam gości. Koleś zapewne odpowiednio znieczulony alkoholem robi przezabawne show taneczne tańcząc całym swoim ciałem co wygląda całkiem zabawnie. Facet ma york jednak gdzieś bo po alkoholu włączył mu się tryb niewidzialności więc nie przejmuje się i tańczy jak tylko może. Dziwne jest jedynie to że facet wygląda na lekkiego grubaska a to niezwykle skoro ma takie zamiłowanie do tańca i aktywności fizycznej. Kolejny przykład ze można wyglądać jak hipopotam i zawstydzić instruktora tańca.

dodany: 10 października 2017 wyświetleń: za: 13 przeciw: 4

Film Taniec z animatorem hotelowym (id: 2252) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Taniec, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Tomek

Gościu może jest gruby ma posturę hipopotama Ale najważniejsze że dobrze się bawi. Trzeba się wyluzować a na wakacje jedzie się właśnie po to by trochę się zabawić. Ludziom w dzisiejszych czasach właśnie brakuje dystansu do siebie i swojego wyglądu. Ci którzy mają dystans do tych rzeczy na co dzień cieszą się lepszym samopoczuciem i są ogólnie bardziej szczęśliwi.

dodano: 2017-11-08 13:35:43 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Ania

Chodź koleś wygląda jak hipopotam to cenie go za jego poczucie humoru i dystans do siebie. W necie powinno być więcej takich śmiesznych filmików gdzie ludzie pokazują jacy są zabawni i jak dobrze bawią się na urlopie lub wakacjach. Najważniejsze jest to że na filmiku nie widać by ten pan był pijany co widać na większości filmów umieszczonych na YouTubie. Przecież można bardzo dobrze bawić się bez alkoholu. Czego dobrym przykładem jest ten właśnie o to koleś z filmiku.

dodano: 2017-10-17 16:04:35 przez: public-gprs374277.centertel.pl, ip: 37.47.93.70
Tomek

Facet dobrze się bawi. Widać że ma on do siebie ogromny dystans i nie przejmuje się tym co mogą o nim pomyśleć inni ludzie. Bo niby jak powinno się bawić na urlopie jak nie w ten właśnie sposób.

dodano: 2017-10-12 00:02:56 przez: public-gprs387600.centertel.pl, ip: 37.47.145.81

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.