Ukryta kamera w gabinecie

kategoria Rozrywkowe

Ukryta kamera w gabinecie

Z przyczyn od nas niezależnych film - Ukryta kamera w gabinecie jest aktualnie niedostępny.

W pewnym gabinecie lekarskim ukryto kamerę przeprowadzając dość zabawną prowokację. Pacjenci czekający na wizytę lekarską pod gabinetem widzą kolejno wychodzących z gabinetu ludzi trzymających się za pośladek, świadczy to o wyjątkowo bolesnym zastrzyku wykonanym przez pielęgniarkę. Z gabinetu z grymasem bólu na twarzy wychodzie pierwszy drugi i trzeci pacjent,wszyscy kuśtykają trzymając się za pośladek, taki widok wprawia w strach pacjenta nie mającego świadomości iż jest to śmieszny żart w ukrytej kamerze.

dodany: 1 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 10 przeciw: 4

Film Ukryta kamera w gabinecie (id: 1805) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: kamera ukryta w gabinecie lekarskim filmiki.

Komentarze do filmu

Tomek

Ta czarnulka w środku bardzo fajnie wygląda. Sam chętnie mym dał się zbadać tej pielęgniarce, to by był dopiero ciekawy wideo materiał.

dodano: 2015-04-01 22:54:55 przez: public-gprs516514.centertel.pl, ip: 31.61.136.227
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.