Walentynkowa niespodzianka

kategoria Romantyczne

Czego można się spodziewać otwierając prezent otrzymany od ukochanego tak szczególnym i wyjątkowym dniu jakim jest Dzień Świętego Walentego? Na pewno nie tego co spotkało dziewczynę na tym śmiesznym filmie. Zakochana para w samochodzie, jaki to piękny obrazek. Ukochany sprawił niespodziankę swojej dziewczynie i wręczył jej prezent w kształcie serca. Jak wielkie było jej zadowolenie, z wielką radością przyjęła prezent od ukochanego nie wiedząc że w środku pudełko jest pełne robaków. Czy to jest fake? sądząc po reakcji owej pani nie można tego definitywnie stwierdzić ale mało która kobieta zgodziła by się tak obsypać robakami na potrzeby filmu.
Idealny pomysł na walentynkowy prezent dla ukochanej to chyba nie jest, ale niespodzianka zapewne ogromna. Chyba żadna dziewczyna nie spodziewała by się takiej zawartości.

dodany: 9 lutego 2016 wyświetleń: za: 15 przeciw: 2

Film Walentynkowa niespodzianka (id: 1911) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.