Walentynkowa niespodzianka

kategoria Romantyczne

Czego można się spodziewać otwierając prezent otrzymany od ukochanego tak szczególnym i wyjątkowym dniu jakim jest Dzień Świętego Walentego? Na pewno nie tego co spotkało dziewczynę na tym śmiesznym filmie. Zakochana para w samochodzie, jaki to piękny obrazek. Ukochany sprawił niespodziankę swojej dziewczynie i wręczył jej prezent w kształcie serca. Jak wielkie było jej zadowolenie, z wielką radością przyjęła prezent od ukochanego nie wiedząc że w środku pudełko jest pełne robaków. Czy to jest fake? sądząc po reakcji owej pani nie można tego definitywnie stwierdzić ale mało która kobieta zgodziła by się tak obsypać robakami na potrzeby filmu.
Idealny pomysł na walentynkowy prezent dla ukochanej to chyba nie jest, ale niespodzianka zapewne ogromna. Chyba żadna dziewczyna nie spodziewała by się takiej zawartości.

dodany: 9 lutego 2016 wyświetleń: za: 13 przeciw: 5

Film Walentynkowa niespodzianka (id: 1911) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Sebastian

No nie wiem. jeżeli jakiś facet nie ma pomysłu na prezent z okazji dnia Świętego Walentego dla swojej wybranki to niech lepiej nie ogląda tego filmiku. nie sądzę by dziewczyna która otrzyma taki prezent walentynkowy była z niego zadowolona. Obawiam się że taki prezent walentynkowy sprawi że związek na tym się zakończy. Chyba że ktoś z was panowie ma już dosyć swojej kobiety to może taki filmik będzie wspaniałą inspiracją co dać dziewczynie z okazji Świętego Walentego. Jeśli takiego numeru jak na tym śmiesznym filmiku. wcześniej jednak dokładnie Przemyśl co później się może wydarzyć bo odwrotu raczej nie będzie.

dodano: 2021-02-09 16:08:27 przez: 89-78-44-106.dynamic.chello.pl, ip: 89.78.44.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.