Wpadka w telewizji śniadaniowej

kategoria Telewizyjne

Poranne telewizje śniadaniowe charakteryzują się lekką ramówką skierowaną chyba raczej do opiekunek, nianiek i kobiet wychowujących dzieci. Przesłanie takich programów to przede wszystkim plotki i rozrywka. Programy te realizowane i nadawane są zazwyczaj na żywo, więc dzieje się w nich wiele wpadek i zabawnych sytuacji. Nie inaczej było podczas tego programu gdzie początkowo przypadkowy koleś tzw mistrz trzeciego planu pojawił się i zakłócił prowadzenie programu. Sytuacja ta tak rozbawiła prowadzące że dosłownie pospadały z kanap. Nie mamy pewności czy wpadka ta poszła faktycznie w programie na żywo, czy było to tylko podczas przygotowania do programu poza anteną, jednak trzeba przyznać że panie ubaw miały niemały, prawie się posikały ze śmiechu gdy ich koleżanka spadła z kanapy nakrywając się nogami.

dodany: 19 września 2016 wyświetleń: za: 16 przeciw: 9

Film Wpadka w telewizji śniadaniowej (id: 2061) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 września 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Klaudia

Ten śmieszny film na youtube zamieszczony był już dość dawno ale mimo wszystko dopiero teraz tutaj zabaczyłam go po raz pierwszy. Fajny ale co tu mowić, w naszych rodzimych stavjach telewizyjnych jsk choćby TVN też jest telewizja śniadaniowa i tez się dzieją śmieszne rzeczy na przykład jak Marcin Prokop zrobi coś śmiesznego.

dodano: 2016-10-20 12:51:45 przez: public-gprs387483.centertel.pl, ip: 37.47.144.220
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.