Wpadki dziewczyn

kategoria Dziewczyny

Wpadki dziewczyn

Z przyczyn od nas niezależnych film - Wpadki dziewczyn jest aktualnie niedostępny.

Zbiór najzabawniejszych wpadek i zabawnych sytuacji jakie przytrafiły się dziewczyną. Jak się okazuje przedstawicielki płci pięknej równie chętnie podejmują ryzykowne wyzwania które równie często kończą się upadkiem lub wywrotką. Właśnie takie sytuacje które udało się nagrać zebrać i zmontowano w ponad 15 minutowy śmieszny film pokazujący wypadki, upadki, wywrotki, przewrotnie, skaczace i spadające dziewczyny w przeróżnych sytuacjach.

dodany: 7 lutego 2016 wyświetleń: za: 11 przeciw: 1

Film Wpadki dziewczyn (id: 1899) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 7 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 12.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: smieszne wpadki, smieszne wpadki dziewczyn filmiki.

Komentarze do filmu

Krystian

Miło się patrzę na takie nastolatki. Nawet jak takie dziewczyny się wywracają to mam wrażenie że sprawia im to przyjemność i nie sprawia żadnego. Nawet jak takie dziewczyny się wywracają to mam wrażenie że sprawia im to przyjemność i nie sprawia żadnego bólu. W ogóle Kiedy ciało jest młode jest gibkie i na większe wygibasy jest podatne. Stara baba Gdyby tak grupa o ziemię pewnie już by nie wstała. A te małolaty na filmiku wstają i jeszcze się z tego śmieją. Takie filmiki z dziewczynami Coś w sobie mają. Zdecydowanie śmieszne i zdecydowanie poprawiają humor. Uwielbiam was dziewczyny Nagrywajcie się więcej takich śmiesznych filmików.

dodano: 2017-10-19 13:44:49 przez: host-89-228-240-209.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.240.209
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.