Zazdrosna koleżanka

kategoria Dziewczyny

Dziewczyny nawet te najbardziej sobie oddane - psiapsiółki od serca zawsze ale to zawsze między sobą rywalizują, nawet gdy oficjalnie są najlepszymi koleżankami elementy rywalizacji jest jak zaw natury zwłaszcza jeśli chodzi o okazanie swojego seksapilu urody itd. Na tym śmiesznym filmiku zobaczyć możemy zabawną sytuację takiej dziewczęcej zazdrości, kiedy bardzo atrakcyjna dziewczyna w stroku kąpielowym tańczy przed kamerką jej zazdrosna koleżanka nie wytrzymuje i delikatnie mówiąc usuwa laskę sprzed kamery zajmując jej miejsce.

dodany: 7 lutego 2016 wyświetleń: za: 19 przeciw: 2

Film Zazdrosna koleżanka (id: 1900) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 7 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Ania

Na tym filmiku widać że to nie jest zazdrosna koleżanka A zazdrosny facet przebrany za dziewczynę. To jakiś wielki kaszalota albo babochłop. Co nie zmienia faktu że sytuacja jesteś śmieszna A filmik zarypiste. Trzeba mieć w głowie nasrane żeby takie filmiki nagrywać i wrzucać do sieci.

dodano: 2017-10-19 13:45:59 przez: host-89-228-240-209.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.240.209
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.