Zabawy na ruskim weselu

kategoria Rozrywkowe

Typowe oczepiny na każdym tradycyjnym weselu skutecznie urozmaicają zabawę. Zdecydowana większość gości jest już lekko upojona alkoholem, i o wiele łatwiej dzięki temu jest się bawić - dobrze bawią. A dobrą zabawę gwarantują trafione zabawy podczas oczepin. W Rosji jak widać pomysły mają wyjątkowo trafione. Zabawa weselna polegająca na szybkim rytmicznym pukaniu w patelnie - kto więcej razy puknie w ciągu minuty ten wygrywa. Niby zwykłe pukanie a ile zabawi i śmiechu widząc po gościach na weselu - wszyscy się dobrze bawią, włącznie z uczestnikami konkursu...

dodany: 5 września 2013 wyświetleń: za: 14 przeciw: 3

Film Zabawy na ruskim weselu (id: 1490) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: fimyrozrywkowe, ruskie zabawy, smieszne filmiki weselne, smieszne zabawy na weselu w rosji, śmieszne zabawy weselne, smieszny filmik tak sie bawia na ruskim weselu, wesela ruskie filmiki, zabawy weselne listonosz.

Komentarze do filmu

Kaśka

Hehe naprawdę wspaniały pomysł na zabawę na weselu - po północy gdy już wszyscy są weseli jak znalazł. zrobię taką zabawę na swoim weselu.

dodano: 2013-02-13 20:34:27 przez: host-89-228-242-149.kalisz.mm.pl, ip: 89.228.242.149
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.