Żyrafa kradnie motocykl

kategoria Motoryzacja

Śmieszna aczkolwiek dość interesująca sytuacja zaistniała podczas jednej z wypraw motocyklowych gościa z tego śmiesznego filmiku. Facet zatrzymał się zaparkował swój motocykl by na łonie natury poobcować trochę z niezwykle wielką żyrafą. Żyrafa jednak nie miała ochoty na obcowanie z nieznajomym turystą i wyraźnie zainteresowała się jego motocyklem. Jak widać na tym śmiesznym filmiku motocykl bardzo przypadł do gustu wspomnianej żyrafie. Cała ta sytuacja była fajnym pretekstem do fikcyjnej kontynuacji tego filmiku. Żyrafa wsiadam na motocykl i ucieka na nim. Śmieszny filmik z żyrafą kradnące motocykl przypadkowemu turyście. Mało prawdopodobne i całkowicie nierealne aczkolwiek dość śmieszny filmik. Fajna pamiątka z motocyklowej wyprawy, gdyby nie fakt że żyrafa uciekła na jego motorze.

dodany: 9 stycznia 2018 wyświetleń: za: 20 przeciw: 6

Film Żyrafa kradnie motocykl (id: 2341) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 stycznia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Karolina

Świetny pomysł super wykonanie No i trzeba też przyznać bardzo fajne nagranie. Przecież nikt nie zmusił tej żyrafy byka zainteresowała się motocyklem. Zupełny przypadek który wydarzył się podczas jakiejś wyprawy motocyklowej. Jednak powstała z tego super pamiątka. A to na końcu jak żyrafa ucieka tym motocyklem ulicami miasta bardzo śmiesznie wygląda. Gratuluję pomysłu.

dodano: 2018-01-09 14:28:30 przez: public-gprs395550.centertel.pl, ip: 37.47.176.95
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.