Dziewczyny walczą w błocie

kategoria Sportowe

Można by pomyśleć że taka walka dziewczyn w błocie przypomina bardziej walki lasek w kisielu i ma na celu tylko połechtać męskie ego, wtedy gdy zwykły strpitiss już nie wystarcza. A ten oto śmieszny filmik jest przykładem że jednak niekoniecznie, że walka w błocie może być przeprowadzona całkiem poważnie. Dziewczyny używają wszelkich możliwych sztuk walki, począwszy od karate, po zapasach skończywszy. Takie taplanie się w błocie może przecież być wspaniałą odskocznią od codzienności, sposobem na odreagowanie stresu towarzyszącego nam w pracy lub szkole, no i nie trzeba chyba nikomu mówić że błoto często ma właściwości lecznicze a więc dziewczyny w trosce o waszą piękna cerę, wskakujcie całe do błota.

dodany: 18 stycznia 2008 wyświetleń: za: 13 przeciw: 8

Film Dziewczyny walczą w błocie (id: 745) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 18 stycznia 2008 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Tomek

Podobno na pranie się w błocie bardzo pozytywnie wpływa na cerę więc nie ma się co dziwić że dziewczyny tak chętnie walczą w błocie. U mnie na działce jak popada jest bardzo dużo Błota więc chętne dziewczyny zapraszam. Jeśli są jakieś chętne to ja nawet po nie pojadę moim zaprzęgiem przywiozę i będziemy mogli się wszyscy wspólnie taplać w błocie. Jeśli więcej ludzi jest chętnych to możemy zorganizować błotne party. Impreza polegałaby na tym że wszyscy bylibyśmy skąpo ubrani i poplar i byśmy się w błocie. Chodź będąc całym oblepione w błocie w zasadzie nie potrzeba się w ogóle ubierać. A brak ciuchów na sobie to same oszczędności bo nie trzeba później tego prać. Więc dziewczyny Jeśli jesteście chętne na lecznicze Błota to zapraszam do mnie na działkę. Moje błoto wpływa bardzo dobrze na wygląd cerę a nawet przyspiesza wzrost cycków.

dodano: 2017-11-08 14:02:21 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Trs

Jak otrzymać taki błoto

dodano: 2011-04-30 12:36:33 przez: staticline679.toya.net.pl, ip: 217.113.228.104
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.