Świr na siłowni

kategoria Sportowe

Tak popularne ostatnio siłownię i kluby fitness przeżywają prawdziwy najazd amatorów zdrowego trybu życia. Jednak Oglądając ten śmieszny filmik można wywnioskować że sport niekoniecznie równa się zdrowie również psychiczne. Na siłowni powiem koleś zachowuje się jak typowy wariat. być może ten śmieszny filmik to jakiś prank czyli zamierzona wyreżyserowana scena ze świrem na siłowni. trzeba przyznać że zachowanie kolesia jest conajmniej kontrowersyjne i reakcje innych ćwiczących w tym czasie ludzi na siłowni również ciężko opisać. Czy tak popularne ostatnio programy treningowe dla każdego są przyczyną prawdziwego wysypu świrów na siłowni? Widzieliście więcej śmiesznych filmików z siłowni dawajcie namiary w komentarzach.

dodany: 12 grudnia 2018 wyświetleń: za: 18 przeciw: 1

Film Świr na siłowni (id: 2396) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 12 grudnia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Anastazja

Wiosna za oknem zbliża się wielkimi krokami tak jak zbliżają się debile na siłownię. to już jest taka kolej rzeczy że wraz z pierwszymi ciepłymi dniami na siłowniach pojawia się coraz więcej ludzi którzy generalnie nie powinni tam przychodzić. choćby dlatego że obecnie mamy bardzo popularne życie feat na siłowniach pojawia się coraz więcej ludzi którzy pragną osiągnąć nie wiadomo jakie wyniki w bardzo krótkim czasie. tak jak ten świr z filmiku myślę że po kilku powtórzeniach wykonanych w wariackim tempie od razu będą efekty a to jest nieprawda.

dodano: 2019-02-20 14:48:22 przez: public-gprs389742.centertel.pl, ip: 37.47.153.175
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.