Alladyn i jego latający dywan

kategoria Fantastyka

Facet z tego śmiesznego filmiku jest zapewne wielkim fanem Alladyna jego latającego dywanu. Spad na wyjątkowo fajny i super śmieszny pomysł by najprawdopodobniej elektryczną hulajnogę zakryć dywanem tym samym powodując złudzenie unoszenia się nad powierzchnią Ziemi. Super pomysł i bardzo śmieszny efekt takiego podróżowania latającym dywanem. Patrząc na ten śmieszny filmik wyraźnie widać że dywan jakby lewitował nad asfaltem po którym jeździł sobie wesoły koleś. Ciekawy pomysł na podróż do pracy szkoły lub uczelni. Reakcja przypadkowych przechodniów byłaby zapewne zdumiewająca jak ten koleś unosi się na dywanie. Kolejny śmieszny filmik pokazujący że proste pomysły są idealne i łatwe do wykonania przynosząc bardzo fajne efekty.

dodany: 10 stycznia 2018 wyświetleń: za: 11 przeciw: 6

Film Alladyn i jego latający dywan (id: 2343) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Fantastyka, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 stycznia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Aldona

Fajny facet widać że pozytywnie zakręcony. Pewnie jakiś młody rolnik fajnie że robi śmieszne rzeczy i fajnie że wychodzi mu to naturalny sposób nie musi naśladować kogoś kim nie jest. W ogóle fajny pomysł na prank. Przecież prawie wcale nie widać że pod tym dywanem jest jakieś jeździdełko deska albo coś innego. Przecież prawie wcale nie widać że pod tym dywanem jest jakieś jeździdełko deska albo coś innego A tak w ogóle to Jak myślicie na czym on jeździ? Bo przecież nie jest to prawdziwy latający dywan. Nie wiem czy nie lepiej by wyglądało gdyby on stał na tym. Albo jak prawdziwy Alladyn powinien siedzieć po turecku.

dodano: 2018-01-14 11:37:46 przez: host-89-229-239-25.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.239.25
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.