Star Wars i ukryta kamera

kategoria Fantastyka

Jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych produkcji kinowych i żart z ukrytą kamerą w przenośnej ubikacji typu ToiToi. Niczego nieświadomi ludzie wchodzą do WC nie wiedząc że gdy tylko zamkną się drzwi toalety przeniosą się w odległe światy na innych planetach w towarzystwie rycerzy Jedi. Po wyjściu z ubikacji znajdują się dosłownie na innej planecie, okrążeni tytułowymi postaciami znanego filmy Star Wars - zdziwienie i zdezorientowanie ludzi jest ogromne. Na tym polega właśnie dowcip z ukrytą kamerą, że niczego nie świadomi przypadkowi ludzie nagle znajdują się w przedziwnych miejscach i sytuacjach w których nie potrafią się odnaleźć. Tak jest i tym razem gdy wychodząc z kibla człowiek znajduje się w świecie Star Wars.

dodany: 24 marca 2016 wyświetleń: za: 19 przeciw: 7

Film Star Wars i ukryta kamera (id: 1975) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Fantastyka, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Ania

Bardzo udany dowcip i super pomysł z gwiezdnych wojnami w ukrytej kamerze. Bardzo chciała bym żeby mi ktoś kiedyś zrobił taki dowcip z ukrytą kamerą.

dodano: 2016-03-26 18:11:42 przez: host-89-229-86-234.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.86.234
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.