Biała Astra

kategoria Motoryzacja

Ballada o białym Oplu Astra to dźwiękowo-wokalne przedstawienie historii ukochanego auta jednego z wokalistów. Który narzeka że od kiedy je kupił ma wciąż przechlapane, bowiem już pierwszego dnia nie miał z nią lekko - śmieciarze z Zielonej urwali mu lusterko. Ale to nie ważne bo dzisiaj wyjeżdżam wieczorem na miasto, nic nie poderwę bo jadę białą astrą. Zaskakująco wesołe podejście do motoryzacji, zwłaszcza z pod znaczka GM. Nie wiadomo czy faktycznie prezentowany model Opla Astry F tak bardzo autorowi podpadł że ten zdecydował się napisać o niej piosenkę. Auto choć modelowo nazywa się F1, Astra F seria jeden czyli F1 - do formuły 1 trochę mu brakuje aczkolwiek wielu użytkowników wspomina z zadowoleniem czasy posiadania owego samochodu. Prosta konstrukcja to niewątpliwa zaleta pierwszego modelu Opla Astry, nie bez powodu samochód ten zdobył światowe rynki motoryzacji i a jego piąta generacja jest produkowana i cieszy się ogromnym zainteresowaniem po dzień dzisiejszy.

dodany: 15 grudnia 2016 wyświetleń: za: 11 przeciw: 4

Film Biała Astra (id: 2107) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Xtomek

Treść tej piosenki faktycznie śmieszny aczkolwiek moim zdaniem bardzo nieprawdziwy. W pewnym czasie Opel Kadet a później właśnie Astra F to były kultowe auta. Dobre kołpaki, przyciemnione szyby i naklejka Pioneer na szybie to był cel marzeń wielu kolegów z mojego Ogólniaka.

dodano: 2016-12-19 19:50:00 przez: host-89-229-68-93.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.68.93

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.