Oblodzona górka w centrum miasta

kategoria Motoryzacja

Oglądając ten śmieszny filmik można odnieść wrażenie że zima zaskoczyła drogowców. No bo jak skomentować fakt totalnie pokrytej lodem górki w centrum miasta? Gdyby to była zwykła górka na której dzieci ślizgają się na butach czy sankach to jeszcze można by zrozumieć, ale to jest jedna z głównych ulic. Nie wiadomo jak powstała tam taka warstwa lodu, czy jest to ubity śnieg który wyślizgał się pod kołami samochodu, czy może lód powstał w wyniku opadów marznącego deszczu albo jakieś awarii rury i wyciekającej wody. Fakt jest taki że ani ludzie ani tym bardziej samochody nie są w stanie z tym oblodzeniem sobie poradzić. Sytuacja przypomina do złudzenia pewną stromą górkę ze Szczecina, gdzie również właściciele samochodów ześlizgiwali się obijając się o siebie ku uciesze zgromadzonych gapiów. Wtedy to powstało wiele śmiesznych filmików z wymownym komentarzem Ale urwał.... tym razem sytuacja odbywa się gdzie indziej ale warunki można powiedzieć są te same, samochody a nawet ciężarówki ześlizgują się z pokrytej lodem górki w całkowicie niekontrolowany sposób.

dodany: 27 grudnia 2016 wyświetleń: za: 13 przeciw: 4

Film Oblodzona górka w centrum miasta (id: 2123) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Ilona

To się nie ma co śmiać bo sami przecież nie tak dawno byliśmy świadkiem oblodzonej górki u nas w Polsce. Filmiki z cyklu ale urwał Były przecież cytowane na terenie całego kraju na imprezach a nawet w telewizji. Kiedy na pochyłym terenie auto nam się ześlizguje to nic już nie możemy zrobić. Jeśli ktoś z was doświadczył czegoś takiego to potwierdzi że kierowca generalnie nic nie może zrobić aby zapobiec kraksie. Aim pojazd jest większy i cięższy tym problem staje się trudniejsze do rozwiązania. Kiedyś widziałam jak na oblodzonej jezdni dość pochyłej po lodzie staczał się autobus z ludźmi. Na tej samej górce Widziałam też jak w poślizg wpadła śmieciarka to powiem wam że oba pojazdy szły jak przecinek a małe auta po uderzeniu gniotły się i odskakiwanie jak zabawki.

dodano: 2017-12-14 08:15:36 przez: host-89-228-241-241.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.241.241
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.