Burak z BMW

kategoria Motoryzacja

Dlaczego w zdecydowanej większości kierowcy samochodów BMW to typowe buraki? Nie wiadomo, być może to auto zobowiązuje, ten oto śmieszny filmik jest tego kolejnym dowodem. Kierowca BMW zawzięcie tłumaczy swoją rację innemu kierowcy. W pewnym momencie kierowca większego samochodu postanawia przestraszyć jadącego obok zbliżając się do niego gwałtownie. Niestety nie przemyślał tego manewru zbyt dokładnie, bo BMW wpada w poślizg i chwile później ląduje całe poobijane w przydrożnym rowie. Cóż można powiedzieć że kierowce bmw spotkała natychmiastowa karma i szaleństwo za kierownicą bardzo źle się dla niego skończyło.

dodany: 11 lutego 2016 wyświetleń: 265 za: 7 przeciw: 8

Film Burak z BMW znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 265 internautów nadając ocenę 2/5, i wyrażając dość dobrą opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Tomek

Wcale mnie to nie dziwi, jak widzę samochód z logo BMW to wiem że mogę się spodziewać jakiegoś buraczanego zachowania. A jak auto stoi zaparkowane w wejściu do sklepu, ale w bramie wejściowej to już mnie w ogóle nie dziwi. Kierowcy BMW to debile.

dodano: 2016-02-16 18:03:39 przez: host-89-229-76-193.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.76.193
Motocyklowe palenie gumy na całego

Motocyklowe palenie gumy na całego

głosów za: 11
przeciw: 12
Dzidek BMW pali gume i samochód

Dzidek BMW pali gume i samochód

głosów za: 10
przeciw: 10
BMW Drift czyli katowanie bemki

BMW Drift czyli katowanie bemki

głosów za: 11
przeciw: 10
Sposób na sportowy wydech

Sposób na sportowy wydech

głosów za: 12
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta. Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.