Chciała dla zabawy przestraszyć tatę

kategoria Wpadki

Myślała że zabawnie będzie jak przestraszy tatę i nagra to telefonem pewnie by taki kompromitujący filmik wrzucić na youtuba albo jakiegoś bloga, a tymczasem panienka ostro się zdziwiła. Tata jak widać reaguje dość konkretnie i bez chwili namysłu ze śmiesznego filmiku zrobił się dramat. Straszenie taty z ukrytą kamerą skończyło się ciosem i nie było to celowe uderzenie, tylko taka auto reakcja na przestraszenie. Niektórzy ludzie kiedy się ich straszy krzyczą, inni rzucają wszystko i uciekają a ten koleś z filmiku jak widzimy bez chwili namysłu podejmuję walkę. Niestety jak się to straszenie skończyło dobrze widzimy na tym śmiesznym filmiku. Córa oberwała konkretny cios i choć wszystko się jej nagrało tak jak chciała to chyba z tego filmiku nie jest szczególnie dumna i nie będzie pokazywać go koleżankom.

dodany: 12 marca 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 8

Film Chciała dla zabawy przestraszyć tatę (id: 2164) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 12 marca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Tomek

Nie ma co tata wieku pewnie lepsze dowcipy robił więc nawet ten filmik staremu nie podchodzi. To śmieszne jest ale gdyby dzieci wiedziały czasem co ich rodzice robili w ich wieku to by się za głowę złapali. A przecież każdy kiedyś był młody kreatywny zabawny i rozrywkowy.

dodano: 2020-11-04 11:35:43 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.