Gościu zesrał się w garażu

kategoria Wpadki

Co może kierować ludźmi by ci zachowywali się tak jak na załączonym filmiku z monitoringu jakiegoś garażu. Kolesiowi zachciało się stać, więc wysrał się dosłownie tam gdzie stał. Nawet nie szukał jakiegoś ustronnego miejsca, wystawił dupę i zesrał się nawet nie spoglądając czy ktoś patrzy, czy gdzieś jest kamera czy cokolwiek. Ciekawy widok musiał mieć operator tego monitoringu który być może siedząc za monitorem spożywał jakąś kanapkę, jeśli tak to taki widok z pewnością każdego z pewnością pozbawił by apetytu. A tak w ogóle pomijając wszystkie te okoliczności to chyba koleś takie sranie na mieście ma dobrze wyćwiczone, bo ciśnienie i wyrzut na odpowiednią odległość sprawiły że zbędny okazał się papier toaletowy, a i chyba rąk po wszystkim myć nie trzeba było.

dodany: 17 marca 2017 wyświetleń: za: 15 przeciw: 8

Film Gościu zesrał się w garażu (id: 2165) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 marca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Mimoza

Chyba nie znasz życia. Jak cię złapie obstrukcja w takiej postaci w miejscu publicznym będziesz walił w każdy kąt ,przypomnij sobie co napisałeś ,że nie rozumiesz tego. Jak nie rozumiesz to utrzymaj to

dodano: 2023-01-04 21:52:28 przez: host137.91-235-17.citysat.com.pl, ip: 91.235.17.137
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.