Zesrał się na drążku

kategoria Sportowe

Oglądając ten śmieszny filmik można by się spodziewać że gościu ćwiczyć kalistenike i zademonstruje nam jakieś zapierające dech w piersiach rewolucje. Tymczasem jak zresztą zobaczcie sami, gościu najnormalniej się zesrał. Kolejny śmieszny filmik z cyklu dziwne rzeczy w Rosji. Chodź potwierdza się fakt że tam z uwagi na to że nie ma skate parków młodzież ćwiczy na trzepakach. Wracając do tego konkretnego filmiku sztuczka mu się nie udała bowiem skacząc posrał się co wyjątkowo wyraźnie widać na tym śmiesznym filmie. Cóż ani koledzy nie będą pod wrażeniem ani tym bardziej dziewczynie taką sztuczną nie zaimponuje.

dodany: 23 lutego 2018 wyświetleń: za: 10 przeciw: 7

Film Zesrał się na drążku (id: 2356) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 lutego 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Sebastian

Tu się nie ma co śmiać bo taka przykra niespodzianka mogła spotkać każdego z was. Na pochwałę jednak zasługuje fakt że nasi wschodni Sąsiedzi bardzo aktywnie spędzają wolny czas. Zupełnie odwrotnie niż większość Europejczyków. Nie siedzą przed komputerami w internecie czy w ostateczności nie oglądają telewizji tylko aktywnie spędzają swój wolny czas na licznych przydomowych skatepark. A to że któryś czasem zesra się przez przypadek to tylko tak zwany wypadek przy pracy.

dodano: 2018-03-05 15:30:30 przez: public-gprs387394.centertel.pl, ip: 37.47.144.131
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.