Ekspresowa myjnia samochodowa

kategoria Motoryzacja

Myjnie samochodowe z natury rzeczy są ekspresowe, jednak nie aż tak jak na tym filmiku który nagrały kamery monitoringu zamontowane na pewnej myjni samochodowej. Przez myjnie przeleciał samochód osobowy na pełnym gazie. Film przypomina ucieczkę a nie mycie samochodu. Być może odbywał się pościg samochodowy a kierowca tego auta uciekając przeleciał przez myjnie samochodową dla zmyłki? Przerażenie pracowników myjni jest wcale nie małe kiedy to auto na pełnej prędkości wjeżdża do tunelu w którym zwykle samochód zatrzymuje się aż do ukończenia programu myjącego. Inną hipotezą jest pomyłka pedału hamulca z gazem. Ktoś siedzący za kółkiem się pomylił i zamiast zahamować wcisnął gaz do dechy. Auto wygląda jak by wymknęło się z pod kontroli bo zaraz z myjni rozbija się na murku. Ot taka drobna pomyłka sprawiła że sama myjnia już tu nie pomoże.

dodany: 22 października 2017 wyświetleń: za: 17 przeciw: 4

Film Ekspresowa myjnia samochodowa (id: 2267) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 22 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Tomek

Najprawdopodobniej kierowca tego samochodu pomylił pedału przyśpieszenia z hamulcem a potem wpadł w panikę. Najczęściej tak bywa że starsi ludzie mylą pedał gazu wciskają go na maksa i panikują. Taki trochę odruch bezwarunkowy. A wiadomo najgorsze co może być to spanikować i stracić kontrolę za kierownicą. I Oglądając ten filmik na to wygląda że ktoś spanikował i kompletnie stracił kontrolę nad kierowanym pojazdem.

dodano: 2017-11-08 13:18:53 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Krzysztof

To chyba kolejny śmieszny filmik na którym kierowca pomylił pedał gazu z pedałem hamulca. Albo kierowca z debilem albo ma jakiś problem. Dziwne że nikogo nie zabił przejeżdżając z taką prędkością przez automatyczną myjnię samochodową. Nie wiem czy ludzie prawo jazdy w chipsach znajdują?

dodano: 2017-11-03 09:29:58 przez: host-89-228-243-147.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.147

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.